Leave Your Message
Zvikamu zveZvigadzirwa
Zvigadzirwa Zvakakurumbira

Zvigadzirwa

1.56 Lenzi inofambira mberi ine ruvara rwebhuruu rwakachekwa rwegirini, lenzi yemaziso ine tsananguro yepamusoro1.56 Lenzi inofambira mberi ine ruvara rwebhuruu rwakachekwa rwegirini, lenzi yemaziso ine tsananguro yepamusoro
01

1.56 Lenzi inofambira mberi ine ruvara rwebhuruu rwakachekwa rwegirini, lenzi yemaziso ine tsananguro yepamusoro

2025-03-24

1.56 Progressive anti-blue light lens igirazi remaziso rine mabasa akawanda rinobatanidza kugadzirisa kuona uye dziviriro yechiedza chebhuruu, yakakodzera vanhu vanoda kushandisa michina yemagetsi kwenguva yakareba muhupenyu hwemazuva ano uye vanoda kugadzirisa kuona nekudzivirira maziso avo kubva mukukuvadzwa nechiedza chebhuruu panguva imwe chete, zvichipa dziviriro yakakwana yekuona uye ruzivo rwekunyaradzwa.

tarisa ruzivo
1.56 ASP Photochromic Gray SHMC Green Coating Optical Lens PG1.56 ASP Photochromic Gray SHMC Green Coating Optical Lens PG
02

1.56 ASP Photochromic Gray SHMC Green Coating Optical Lens PG

2025-02-24

Magirazi ePhotochromic Grey rudzi rwemagirazi ane hunhu hwakakosha hwekuona hunogona kuoneka hwakajeka kana kuti hwakaita sehunopenya mukati memba kana munzvimbo dzisina chiedza chakawanda, uye hunozongoerekana hwasviba munzvimbo dzine chiedza chakasimba, zvichipa mumvuri nekudzivirira maziso.
Rudzi urwu rwelenzi runowanzo shandisa zvinhu zve photochromic zvinogona kuchinja ruvara rweganda pakarepo muchiedza chezuva, kudzivirira mwaranzi ye ultraviolet, uye kudzivirira maziso kubva mukukuvadzwa.

tarisa ruzivo
1.56 ASP HMC Lenzi yebhuruu inovhara bhuruu inochengetedza chiedza1.56 ASP HMC Lenzi yebhuruu inovhara bhuruu inochengetedza chiedza
03

1.56 ASP HMC Lenzi yebhuruu inovhara bhuruu inochengetedza chiedza

2025-01-2020

Basa guru remagirazi ebhuruu nderekudzivirira chiedza chebhuruu.
Inogona kusvina chiedza chebhuruu chinokuvadza, kuchengetedza maziso, uye kuderedza kuneta kwemaziso kunokonzerwa nekushandisa michina yemagetsi kwenguva refu.
Ine basa rekudzivirira mwaranzi, rakakodzera vashandisi vanopfeka magirazi kwenguva yakareba.
Panyaya yekudzivirira kupfeka, magirazi ebhuruu anoshanda zvakanaka, achichengetedza kujeka uye nyaradzo kwenguva yakareba.
Magirazi eHMC blue coating anewo basa rekudzivirira mvura.
Hunhu uhwu hunoita kuti lenzi irambe yakajeka kunyangwe munzvimbo dzine hunyoro, uye haikanganisike nyore nemhute yemvura kana hunyoro.
Izvi zvinobatsira zvikuru kune vanhu vanowanzo shandisa magirazi panze kana munzvimbo dzine hunyoro.

tarisa ruzivo
1.56 ASP High Definition Blue Cut HMC Green Coating Optical Lens1.56 ASP High Definition Blue Cut HMC Green Coating Optical Lens
04

1.56 ASP High Definition Blue Cut HMC Green Coating Optical Lens

2025-02-14

Magirazi eHMC ane 1.56 anti blue light green coating anowanzo gadzirwa ne resin, iyo yakareruka uye haisi nyore kupwanya, yakakodzera kupfeka zuva nezuva.

Iyo refractive index ye lenzi iyi i1.56, iyo inogona kusefa chiedza chebhuruu zvinobudirira, kuderedza kukurudzira uye kukuvara kwechiedza chebhuruu kumaziso, uye yakakodzera vanhu vanoshandisa zvishandiso zvemagetsi kwenguva yakareba.

Pane jira regirini rinodzivirira kupenya pamusoro pegirazi, izvo zvinogona kuderedza kupenya kwechiedza, kunatsiridza kujeka kwekuona, uye kuwedzera runako rwegirazi.

Ine basa rekusapinda mvura, rinoita kuti ikwanise kuchenesa nekugadzirisa zvinhu zuva nezuva. Yakakodzera varwere vane myopia, kunyanya avo vane dhigirii riri pasi pe500 degrees.

tarisa ruzivo
1.56 ASP High Definition Blue Cut HMC Green Coating Optical Lens1.56 ASP High Definition Blue Cut HMC Green Coating Optical Lens
05

1.56 ASP High Definition Blue Cut HMC Green Coating Optical Lens

2025-01-17

Magirazi eHMC ane 1.56 anti blue light green coating anowanzo gadzirwa ne resin, iyo yakareruka uye haisi nyore kupwanya, yakakodzera kupfeka zuva nezuva.
Iyo refractive index ye lenzi iyi i1.56, iyo inogona kusefa chiedza chebhuruu zvinobudirira, kuderedza kukurudzira uye kukuvara kwechiedza chebhuruu kumaziso, uye yakakodzera vanhu vanoshandisa zvishandiso zvemagetsi kwenguva yakareba.
Pane jira regirini rinodzivirira kupenya pamusoro pegirazi, izvo zvinogona kuderedza kupenya kwechiedza, kunatsiridza kujeka kwekuona, uye kuwedzera runako rwegirazi.
Ine basa rekusapinda mvura, rinoita kuti zvive nyore kuchenesa nekugadzirisa zvinhu zuva nezuva.
Uye yakakodzera varwere vane myopia, kunyanya avo vane dhigirii riri pasi pe500 degrees.

tarisa ruzivo
1.56 High Definition ASP HMC Green Coating Optical Lens1.56 High Definition ASP HMC Green Coating Optical Lens
06

1.56 High Definition ASP HMC Green Coating Optical Lens

2024-12-24

Lenzi ye1.56 high-definition imhando yelenzi ine refractive index ye1.56.
Kazhinji inoshandiswa kugadzirisa myopia, hyperopia, kana astigmatism.

tarisa ruzivo
Lenzi yePhotochromic ine njere inochinja ruvara inonzwa chiedzaLenzi yePhotochromic ine njere inochinja ruvara inonzwa chiedza
07

Lenzi yePhotochromic ine njere inochinja ruvara inonzwa chiedza

2024-11-04

Magirazi ePhotochromic magirazi anochinja ruvara kana akasangana nechiedza chakasiyana (kazhinji ultraviolet). Kana asingachavhenekerwi nechiedza, magirazi anodzokera pakubuda kwaakaita pakutanga uye anova akajeka. Rudzi urwu rwemagirazi runogona kugadzirwa negirazi kana purasitiki, uye kuchinja ruvara kunowanikwa nekuwedzera silver chloride kana mamwe ma halides mukati megirazi.

tarisa ruzivo
Magirazi ePhotochromic, Magirazi eGrey Optical ane tsananguro yepamusoroMagirazi ePhotochromic, Magirazi eGrey Optical ane tsananguro yepamusoro
08

Magirazi ePhotochromic, Magirazi eGrey Optical ane tsananguro yepamusoro

2024-11-2020

Magirazi ePhotochromic akakodzera nzvimbo dzakasiyana-siyana, kunyanya munzvimbo dzine chiedza chezuva chakasimba. Semuenzaniso, kana akasvibirwa nechiedza cheultraviolet nechiedza cheshort wave chinoonekwa pasi pezuva, lenzi yacho inosviba uye inoderedza kupenya kwechiedza; Munzvimbo dziri mukati kana dzine rima, kupenya kwechiedza chelenzi kunowedzera, zvichidzorera mamiriro ayo akajeka. Ichi chinhu chinogadzirisa otomatiki chinogona kuderedza kuneta kwekuona uye kudzivirira maziso kubva mukukuvadzwa nezuva, mwaranzi yeultraviolet, uye kupenya.

tarisa ruzivo
Magirazi ePhotochromic Myopia Anti Blue Light LensesMagirazi ePhotochromic Myopia Anti Blue Light Lenses
09

Magirazi ePhotochromic Myopia Anti Blue Light Lenses

2024-11-2020

Magirazi ekuchinja ruvara rwemyopia imhando yezvigadzirwa zve lenzi zvinosanganisa kugadzirisa myopia nekushanda kwekuchinja ruvara. Hazvigone kungogadzirisa ruvara rwe lenzi yega zvichienderana nesimba rechiedza, zvichidzivirira maziso kubva kuchiedza chinokuvadza senge mwaranzi ye ultraviolet, asiwo zvinopa kugadziriswa kwekuona kwakajeka kune varwere.

tarisa ruzivo
1.56 Lenzi yeOptical ine mwenje webhuruu wakajeka1.56 Lenzi yeOptical ine mwenje webhuruu wakajeka
10

1.56 Lenzi yeOptical ine mwenje webhuruu wakajeka

2024-10-25

Magirazi ekudzivirira chiedza chebhuruu imhando yegirazi rakagadzirirwa kuderedza kukuvara kwemaziso kunokonzerwa nechiedza chebhuruu chinoburitswa nezvinhu zvemagetsi. Basa rayo guru nderekusefa chiedza chebhuruu chine njodzi kuburikidza nezvinhu zvakakosha uye maitiro, kudzivirira maziso kubva mukukuvadzwa nechiedza chebhuruu.

tarisa ruzivo
1.60 SHMC ASP Lenzi yeOptical Anti blue light1.60 SHMC ASP Lenzi yeOptical Anti blue light
11

1.60 SHMC ASP Lenzi yeOptical Anti blue light

2024-11-2020

Hunhu hukuru hwemalenzi ekudzivirira bhuruu anosanganisira kuderedza kuneta kwemaziso, kuchengetedza retina, uye kuvandudza kunaka kwekurara. Malenzi ekudzivirira bhuruu, kuburikidza nehunyanzvi hwekugadzira kana tekinoroji yezvinhu, anogona kusefa zvinobudirira chiedza chebhuruu chinokuvadza, kuderedza kuratidzwa zvakananga kwechiedza chebhuruu kumaziso, nokudaro achideredza kuneta kwemaziso kunokonzerwa nekushandiswa kwenguva refu kwemidziyo yemagetsi, kudzivirira retina, kuderedza njodzi yemaronda eretina, uye kubatsira kuvandudza kunaka kwekurara.

tarisa ruzivo
1.67 Lenzi yeOptical yeHigh Definition Anti Blue Light1.67 Lenzi yeOptical yeHigh Definition Anti Blue Light
12

1.67 Lenzi yeOptical yeHigh Definition Anti Blue Light

2024-11-2020

Zvinhu zvakajairika zvinosanganisira resin negirazi. Magirazi eresin akareruka uye haana kusimba, nepo magirazi erensi aine magadzirirwo ari nani asi anogona kutyoka.
Magirazi ekudzivirira mwenje webhuruu emhando yepamusoro anogona kubvisa mwenje webhuruu unopfuura 95%.
Kana hutachiona hwemaziso hwakakwira, kudzivirirwa kwemaziso kunowedzera, asi kunofanira kusarudzwa zvichienderana nenzvimbo yauri kushandisa uye tsika dzako.

tarisa ruzivo
1.56 Lenzi yeASP HMC Green/Blue Coating Optical Definition High Definition1.56 Lenzi yeASP HMC Green/Blue Coating Optical Definition High Definition
13

1.56 Lenzi yeASP HMC Green/Blue Coating Optical Definition High Definition

2024-10-16

Magirazi emhando yepamusoro akagadzirwa nezvinhu zvinotengeswa kunze kwenyika zvine resin yakachena, iyo inogona kutumirwa ne97%. Magirazi aya anoonekera uye akasununguka kupfeka zvakajeka.

tarisa ruzivo
1.60 Lenzi yeOptical Definition High ASP SHMC Green/Blue Coating1.60 Lenzi yeOptical Definition High ASP SHMC Green/Blue Coating
14

1.60 Lenzi yeOptical Definition High ASP SHMC Green/Blue Coating

2024-11-2020

Magirazi aya akagadzirwa nezvinhu zve polycarbonate (PC) uye acrylic ester (Ac), izvo zvinoita kuti magirazi aya ave akareruka, asingatsvedzeri, asingatsvedzeri, uye anoshanda zvakanaka mukugadzira mavara uye kupenya kwekristaro.
Magirazi emhando yepamusoro akafukidzwa nefirimu reAR rinodzivirira UV, izvo zvinogona kudzivirira zvinobudirira mwaranzi yeUV inokuvadza uye mwaranzi kuti isakuvadze maziso uye kuchengetedza hutano hwemaziso.

tarisa ruzivo
1.67 Lenzi yeASP HMC Green/Blue Coating Optical Definition High Definition1.67 Lenzi yeASP HMC Green/Blue Coating Optical Definition High Definition
15

1.67 Lenzi yeASP HMC Green/Blue Coating Optical Definition High Definition

2024-11-2020

Chinangwa chekugadzira malenzi emhando yepamusoro ndechekupa ruzivo rwakajeka rwekuona, rwakakodzera kushandiswa kwezuva nezuva, kunyanya munzvimbo dzinoda kuona kwakanyatsojeka, senge kuverenga, kushanda, kana zviitiko zvinoda kutarisisa zvakadzama. Malenzi emhando yepamusoro anowanzo famba zvakanyanya uye akasiyana zvishoma nemavara, zvichipa mhedzisiro yekuona chaiyo.

tarisa ruzivo